YarnArt Mink

YarnArt Mink

Показано з 1 по 15 із 20 (всього сторінок: 2)

Пряжа YarnArt Mink відноситься до фантазійної та складається зі 100% поліестеру (орієнтовний метраж 75 метрів у 50 грамах). Дуже м'яка ниточка нагадує хутро і є тоненьким шнурок з рядом короткого і пухнастого ворсу на одній стороні. В'язати пряжею – одне задоволення. Вона ковзає по спицях, гачку і лягає у дуже гарне хутряне полотно.

Плюси використання

У зимові холоди так хочеться закутатись у щось м'яке та тепле. Хутряна пряжа ідеально підійде для створення легких та затишних речей, які зовні важко відрізнити від штучного хутра. Дані ниточки:

Сучасні модниці і ті, кому подобається хутро, але шкода тварин, зможуть створити ексклюзивні речі для холодної пори року, та й на будь-який прохолодний день:

Список можна продовжувати нескінченно. Не варто забувати про різні аксесуари, елементи декору та дитячі іграшки. Кожна мама зможе зв'язати для свого малюка кумедного та унікального пухнастика.

Доглядати готові вироби просто. Рекомендоване ручне або машинне прання в делікатному режимі при температурі не вище 30 градусів. Сушити потрібно на горизонтальній поверхні.