Відгуки про магазин
Середня оцінка магазину
4,9
Усього оцінок: 200
5
192x
4
5x
3
0x
2
2x
1
1x
Олена
29.09.2025
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Дякую за співпрацю!
Вікторія
06.06.2025
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Вже давно користуюсь послугами цього магазину. Хотілось сказати слова подяки за гарне обслуговування. Великий асортимент,доступні ціни, Дякую))
Анастасія
12.02.2025
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Магазином задоволена, замовлення прийшло швидко
Татьяна
22.01.2025
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Заказ в магазине делала впервые, заказ был быстро обработан и отправлен. Буду сотрудничать с вами!
Ірина
03.01.2025
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Доброго дня, з Новим роком!
Приємно мати співпрацю з порядними людьми. Замовлення робила вперше, дуже задоволена якістю, швидкістю обслуговування. Всі повідомлення приходили вчасно, швидка відправка, все супер. Дякую!
Приємно мати співпрацю з порядними людьми. Замовлення робила вперше, дуже задоволена якістю, швидкістю обслуговування. Всі повідомлення приходили вчасно, швидка відправка, все супер. Дякую!
Тамара
21.11.2024
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Робила замовлення вже двічі, залишилась задовільна. Рекомендую до співпраці.
Ната
17.10.2024
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Все чудово. Швидка відправка. Ниточки супер. Дякую
Чавтур Лариса Александровна
29.09.2024
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Спасибо большое за пряжу.Доставка -быстро,все без проблем.
Олена
06.09.2024
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Магазин чудовий і дуже демократичні ціни, але дуууже довго відправляють - посилка оплачена ще вчора до обіду, пообіді прийшло смс, що оплату прийнято, нині вже 15.00 - досі не відправлено((((
Ответ магазина
П'ятниця - вихідний
Анатолий
14.06.2024
Загальна оцінка магазину
Оцінка сайту
Заказывал первый раз, после оплаты товар сразу-же был отправлен, о чëм сообщили на почту, нитки соответствуют описанию, жена осталась довольна, будем и впредь заказывать, в этом магазине, единственное то что не смог дозвониться по контактным номерам телефонов, а по поводу сайта могу сказать, что тоже остался в основном доволен, только вот не совсем удобно писать отзыв в этом маленьком окошке
